BALLĪTES

Centrā ir iespējams rīkot svētkus pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem sākot no 6 gadu vecuma. Piedāvājam „ZINOO Rīga ” svinību komplektu.

Svinību komplektā ietilpst:

 • Zinātkāres centra apmeklējums
 • Nodarbība vai priekšnesums pēc izvēles
 • Svinību telpa 2,5 stundas

Pieejamie svinību laiki:

 • 11:00-13:30
 • 14:00-16:30
 • 17:00-19:30

Svinību komplekta cenas:

 • Darba dienās 120 EUR + 6 EUR no cilvēka *
 • Brīvdienās 150 EUR + 6 EUR no cilvēka *

*Apmeklējuma cena vienai personai (gan pieaugušajiem, gan bērniem no 4 g.v.) - 6 EUR . Ieejas biļete 6 EUR apmērā tiek piemērota tikai, ja tiek rezervēts svinību komplekts. Pārējos gadījumos ir standarta ieejas maksa.

 1. Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” apmeklējums. „ZINOO Rīga” gids Jūs sagaidīs, iepazīstinās ar centru un tā noteikumiem. Pēc tam Jums būs iespēja doties centru izzināt pašiem.
 2. Nodarbība vai priekšnesums pēc izvēles. Ar nodarbību un priekšnesumu klāstu, saturu, ilgumu varat iepazīties sadaļā „Nodarbības”. 
 3. Svinību telpa* Svētku mielastam piedāvājam Svinību telpu, kurā ir pieejami galdi un krēsli aptuveni 30 personām (ar iespēju vienoties arī par lielāku personu skaitu).Ēdienu un galda piederumus zinātkāres centrs nepiedāvā. Cienastu iespējams ņemt līdzi pēc Jūsu pašu izvēles. Svinību telpa ir pieejama visu svinību laiku - 2,5 stundas.

 *Ja svinību telpa nav nepieciešama, zinātkāres centru ir iespējams apmeklēt pērkot kopīgu biļeti ar nodarbību vai priekšnesumu pēc jūsu izvēles. Svētku svinēšanas laikā zinātkāres centrs ir atvērts arī citiem apmeklētājiem, kuriem svinību un nodarbību/priekšnesumu telpā ieeja nav atļauta. Ja „Zinoo Rīga” telpās vēlaties atrasties vieni paši, tad, iepriekš vienojoties ar administratoru, Jums ir iespēja rezervēt visu centru.

Visa centra rezervācijas cena ir sākot no 190EUR līdz 230EUR.                                                                                                                                                     Pasākums ir jāpiesaka iepriekš, zvanot pa telefonu 28391669 vai rakstot uz e-pastu: riga@zinoo.lv.

Pēc pasākuma rezervācijas mēs Jūs gaidīsim 3 dienu laikā Zinātkāres centrā „ZINOO Rīga”, lai apstiprinātu iepriekš veikto rezervāciju, noslēgtu līgumu un iemaksātu drošības naudu 30EUR apmērā. Drošības nauda var atšķirties no pasākuma veida. Atlikušo summu apmaksā pasākuma dienā. 

 

SVINOT SVĒTKUS CENTRA TELPĀS, IR JĀIEVĒRO SEKOJOŠI NOTEIKUMI:

 1. Līdzi atnesto pārtiku un dzērienus baudīt tam paredzētā telpā – Svinību telpa.
 2. Ja ir vēlme dekorēt Svinību telpu, tad tas ir iepriekš jāsaskaņo ar administratoru.
 3. Centra telpās neskriet un nekliegt, lai netraucētu uzturēšanos centrā citiem apmeklētājiem.
 4. Pret citiem apmeklētājiem izturēties ar cieņu un draudzību.
 5. Centra eksponātus lietot ar gudrību un cieņu, nelietot spēku.
 6. ir atbildīgs par savām mantām.
 7. ANIMATORI CENTRĀ NAV ATĻAUTI.
 8. Centra telpās nav atļauts dedzināt tortes dekoratīvās svecītes „strūklaka”.
 9. "ZINOO Rīga" telpās ir aizliegts ienest un lietot alkoholiskos dzērienus.
 10. Katrs ir atbildīgs par savu drošību. Par nepilngadīgajiem apmeklētājiem ir atbildīgi vecāki un Apmeklētāju pārstāvis.
 11. Apmeklētāju pārstāvis ir atbildīgs par saviem viesiem.
 12. Ja pēc 3 zinātnes centra “ZINOO Rīga” darbinieku brīdinājumiem apmeklētāji turpina pārkāpt centra noteikumus, “ZINOO Rīga” darbinieki ir tiesīgi izraidīt apmeklētājus, kas pārkāpj centra noteikumus un traucē citiem apmeklētājiem. Izraidīšanas fakts neatbrīvo Apmeklētāju pārstāvi no pienākuma samaksāt par apmeklējumam rezervēto, bet faktiski neizmantoto laiku.
 13. LŪDZU IEVĒROT! Svinību telpā atļauts atrasties tikai līgumā norādītajā laikā vai ar administratora atļauju. Par katru pārsniegto minūti no paredzētā laika ir jāpiemaksā 10 EUR.

LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .