2018. gada skolas vasaras brīvlaikā diennakts nometnes bērniem (1. - 6. klase) Cēsīs

Diennakts nometnes Zinātkāres centrā ZINOO, Cēsīs, J.Poruka ielā 8.
Pieteikšanās pa tel. 25400228‬ vai [email protected]

DIENNAKTS NOMETNES - nakšņošana ZINOO centrā, ēdināšana 4 reizes dienā, dalības maksa 250 eur.
  • 10. - 15. jūnijs Atraisi zinātkāri! 1.- 4. klase

  • 8. - 13. jūlijs Uzdevums: Enerģija 3.- 6. klase

  • 22. - 27. jūlijs Atraisi zinātkāri! 1. - 4. klase

  • 5. - 10. augusts "CSI: ZINOO" 1. - 4. klase

  • 12. - 17. augusts Robotika 1. - 4. klase

Nakšņošana Zinātkāres centrā ZINOO Cēsīs J. Poruka ielā 8. ZINOO telpās ir matrači gulēšanai, duša, WC. Nometņu vadītāji ir izgājuši nepieciešamās apmācības un viņiem ir 7 gadu pieredze, vadot bērnu nometnes. Līdz ņemamo lietu saraksts tiks izsūtīts katram nometnes dalībniekam pirms nometnes.


CSI: ZINOO
Diennakts nometne “CSI: ZINOO” aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 4. klasei iejusties detektīvu ādā, sekojot noziegumam pa pēdām ar zinātnes palīdzību, un iepazīt dažādas ar kriminālistiku saistītas jomas. Dodoties ekskursijās, uzzināsim, kā mūsdienās izmeklē noziegumus, un mēģināsim paši atklāt mistēriju Cēsu pilsdrupās.

UZDEVUMS: ENERĢIJA
Diennakts nometne “UZDEVUMS: ENERĢIJA” aicina bērnus vecumposmā no 3. līdz 6. klasei uzdrošināties atvērt nākotnes durvis alternatīvās enerģijas iegūšanas pasaulē. Kopā iepazīsimies ar enerģiju, ar kuru varam darbināt ikdienas tehnoloģijas, nebojājot mūsu planētu un mūs pašus. Izgatavosim paši savus elektroenerģijas ģeneratorus, saules bateriju darbinātas ierīces un vēja turbīnas. Katru dienu dosimies uz aizraujošām ekskursijām Cēsīs un tās apkārtnē.

ATRAISI ZINĀTKĀRI!
Diennakts nometne "Atraisi zinātkāri" aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 4. klasei caur iespaidīgām eksperimentu reakcijām atklāt fizikas un ķīmijas noslēpumus. Katru dienu veiksim radošus uzdevumus par kādu zinātnes tēmu, apmeklēsim labākās ekskursiju vietas Cēsīs un kopā pavadīsim labāko nedēļu vasaras brīvlaikā.

ROBOTIKA
Diennakts nometne “ROBOTIKA” aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 4. klasei aizraujošā veidā apgūt mehānismu un fizikas likumu darbības principus. Darbojoties gan komandās, gan individuāli, risināsim uzdevumus, kas balstīti uz reālām inženierijas problēmām. Nodarbībās veidosim robotus, kas ne tikai spēs izpildīt dažādus mājas uzdevumus, bet piedalīsies arī reālās robotu cīņās! Paralēli zināšanu apguvei dosimies uz ekskursijām Cēsu apkārtnē un pavadīsim brīvo laiku sportiskās aktivitātēs!

Pieteikšanās pa tel. 25400228‬ vai [email protected]

0
LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .