PAVASARA RADOŠĀS DARBNĪCAS

2019. gada pavasarī – februārī, martā un aprīlī – Zinātkāres centrā ZINOO Daugavpilī vienu reizi mēnesī sestdienās notiks radošās darbnīcas. Darbnīcas peredzētas bērniem kopā ar vecākiem, vecuma grupa: 1. - 6. klašu skolēni.

ŅŪTONA SVĀRSTS, 23.02.2019

Mūsu dzīve ir viena vienīga fizika. Nodarbības laikā bērni iepazīsies ar fizikas likumiem. Katram būs iespēja izveidot savu ierīci – Ņūtona svārstu, kas ar vairāku lodīšu palīdzību demonstrēs impulsa un enerģijas nezūdamības likumus.

LELLE "MARIONETE", 23.03.2019

Lelle ir pirmā no rotaļlietām, kura joprojām atrod ceļu uz bērnu sirdīm. Lelle nerodas pati, to rada cilvēks. Nodarbības laikā bērniem būs iespēja pielietot savu iztēli veidojot "Lelli Marioneti."

PŪĶIS, 20.04.2019Pirkt biļetes!

Gaisa pūķu izgatavošanas pirmsākumi ir meklējami Ķīnā tūkstošiem gadu senā pagātnē. Gaisa pūķis ir vareni jauka būtne, jebkuram pa spēkam to uztaisīt, laist gaisā, izmantot kā vilcējspēku un priecāties par tā skaistumu. Ko nodarbības laikā arī īstenosim.

Pieteikt dalību pa tel. 29411895 vai e-pastu [email protected]

CENAS:
  • Tikai nodarbība 3 EUR
  • Nodarbības + ZINOO apmeklējums 7 EUR

    PIRKT BIĻETES!

zinoo NODARBĪBAS daugvapilī

Informācija par ZINOO piedāvājumu SKOLĀM atrdoama sadaļā www.zinoo.lv/skolam. Piedāvājam Karjeras izglītības nodarbības (ESF projekta finansējums), "Lielā Zinātkāres diena skolā" (ESF projekta finansējums) un nodarbības projekta "Latvijas skolas soma" finansējuma ietvaros. UZZINĀT VAIRĀK!

0
LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .