Līdz 2020. gada 6. decembrim, saskaņā ar LR Ministru kabineta izsludināto ārkārtējo situāciju un profilaktiskajiem ierobežojumiem, ZINOO dzimšanas ballīšu norise nav iespējama.

DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTES RĪGĀ

ZINOO Rīga piedāvā iespēju pašā Rīgas centrā (t/c Galleria Rīga 5.stāvā, Dzirnavu ielā 67) sarīkot bērnu un jauniešu dzimšanas dienas ballītes!

Dzimšanas dienas ballīte ZINOO paliks atmiņā! Izvēlieties vienu no tematiskajiem ballīšu komplektiem. Papildu tam pārsteidziet viesus, sagaidot tos ar dūmojošiem dzērieniem vai kopā gatavojot paši savu saldējumu - izmantosim kosmiski auksto šķidrumu ar temperatūru -196 grādi.

Pieejamie svinību laiki:

 • 11.00-13.30
 • 14.00-16.30
 • 17.00-19.30

JAUNUMS! Katrai ballītei papildu aktivitāšu kaste. Tajā atradīsiet spēles un uzdevumus kopīgai izklaidei ballītes norises laikā.

CENAS: 250 EUR par ballīti

*Apmeklējuma cena vienai personai (no 4 g.v.) - 6 EUR. Ieejas biļete 6 EUR apmērā tiek piemērota tikai, ja tiek rezervēts svinību komplekts. Pārējos gadījumos ir standarta ieejas maksa.

Papildu pakalpojumi

 • Dūmojoši dzērieni svinību viesiem 1.50EUR/pers. Sulas bāze.
 • Ķīmijas brīnumu ballītei - kopīga saldējuma gatavošana ar svinību viesiem 1.50EUR/pers.

KONTAKTI

Dzirnavu ielā 67, Rīgā, tc Galleria Riga 5.stāvā.
Zvanīt: +371 28391669 vai WhatsApp (darba dienās 12.00 - 19.00)

PILNĪGS KOSMOSS

Ceļojums Visumā sastāv no vairākiem svarīgiem posmiem, tāpat kā izdevusies dzimšanas dienas ballīte! Nodarbības laikā no ierobežotiem materiāliem veidosim kosmisko kapsulu. Galvenais uzdevums – tai jāspēj veiksmīgi piezemēties no augstuma, saglabājot veselu kosmonautu, olu. Aktivitāšu kastē saņemsiet vairākus uzdevumus, viens no tiem, tālāk lidojošās raķetes veidošana.

Ieteicamais vecums: no 7 gadiem.

SPIEGU SPĒLES

Ballītes nodarbības uzdevumus ir atklāt pazudušo cepumu mistēriju!. Gatavosim savas detektīvu ID kartes, pētīsim pirkstu nospiedumus, identificēsim dažādas vielas, ieslēgsim melu detektorus, lai atrastu vainīgo. Aktivitāšu kastē īpašais spiegu komplekts jautru foto radīšanai, kodētu vēstuļu veidošana un citi detektīvu cienīgi uzdevumi!

Ieteicamais vecums: no 8 gadiem
Ieteicamais dalībnieku skaits: līdz 15 bērniem

ILŪZIJU PAVĒLNIEKS

Ir dzirdēts, ka ilūzijas, iespējams, rodas izmantojot roku veiklību, atbilstošu inventāru, plašu izdomu un superspēju – radīt brīnumus. Par to pārliecināsimies nodarbība, tiekoties ar vienu no pieprasītākajiem iluzionisma meistariem Latvijā – Valdemāru Weisu! Aktivitāšu kastē iespēja pašiem gatavot dažādas optiskās ilūzijas!

Ieteicamais vecums: no 6 gadiem

ĶĪMIJAS BRĪNUMI

Lai sanāktu ķīmijas brīnumi, jāizmanto vielas X! Ielūkosimies, kas apslēpts ZINOO laboratorijas skapītī, lai varētu radīt eksperimentus ar vielām līdz pat -200 grādus aukstām! Aktivitāšu kastē eksperimenti, ko varat veikt savā ballītē.

Ieteicamais vecums: no 6 gadiem

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas iekļauts ballītes komplekta maksā? Cik ilga ir ballīte?
Komplektā iekļauts:

 • Zinātkāres centra apmeklējums visas dienas garumā;
 • Svinību telpa 2,5 stundas*;
 • Ballītei atbilstošā nodarbība vai priekšnesums;
 • Ballītes aktivitāšu kaste (īpaši sagatavoti uzdevumi, spēles, ko veikt kopā ar viesiem).

*Svinību telpas laiku ir iespējams pagarināt, ja nav rezervēta ballīte pirms vai pēc Jūsu izvēlētā laika. Par iespējām ir jāsazinās ar ZINOO administrāciju, zvanot pa telefonu 28391669 vai rakstot e-pastu: [email protected]

Kā pieteikt, rezervēt ballīti?
Ballīte ir jāpiesaka iepriekš, zvanot pa telefonu 28391669 vai rakstot e-pastu: [email protected] Pēc pasākuma rezervācijas mēs Jūs gaidīsim 3 dienu laikā Zinātkāres centrā „ZINOO Rīga”, lai apstiprinātu iepriekš veikto rezervāciju, noslēgtu līgumu un iemaksātu drošības naudu 30EUR apmērā. Drošības nauda var atšķirties no pasākuma veida. Atlikušo summu apmaksā pasākuma dienā.

Vai iespējams ballītei īrēt visu ZINOO, nevis tikai 1 telpu?
ZINOO piedāvā iespēju rezervēt visu centru par cenu:

 • 230 EUR/ h darba dienā (iekļauts PVN)
 • 280 EUR/ h nedēļas nogalēs un svētku dienās (iekļauts PVN)

Vai drīkst telpu dekorēt?
ZINOO telpas nerotā, taču klients var tās izrotāt pēc saviem ieskatiem ZINOO un TC "Galleria Riga" telpu ekspluatācijas noteikumu ietvaros. Dekorēšanas iespējas jāsaskaņo ar konkrētās dienas ZINOO administratoru.

Cikos pirms ballītes rezervētā laika drīkst ierasties?
Svinību telpā drīkst doties ne ātrāk kā 10min pirms rezervētā laika. Atsevišķos gadījumos par citām iespējām ir jāvienojas ar ZINOO administrāciju, zvanot pa telefonu 28391669 vai rakstot e-pastu: [email protected]

Vai ZINOO nodrošina ēdināšanu?
Ēdienu un traukus klienti sarūpē paši, galdus un krēslus nodrošina ZINOO. Ēdienu ir ērti pasūtīt arī kādā no Galleria Rīga restorāniem vai kafejnīcām.

Vai pēc 2.5h ballītes viesiem ir jāpamet ZINOO centrs?
Nē! Pēc 2.5h ir jāatbrīvo svinību telpa, bet viesi var turpināt darboties ZINOO Rīga telpās līdz pat darba laika beigām.

ZINOO Ballītes norise

 1. Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” apmeklējums. „ZINOO Rīga” gids Jūs sagaidīs, iepazīstinās ar centru un tā noteikumiem. Pēc tam Jums būs iespēja doties centru izzināt pašiem.
 2. Izvēlētā nodarbība vai priekšnesums.
 3. Svinību telpa.* Svētku mielastam piedāvājam Svinību telpu, kurā ir pieejami galdi un krēsli aptuveni 30 personām (ar iespēju vienoties arī par lielāku personu skaitu). Ēdienu un galda piederumus zinātkāres centrs nepiedāvā. Cienastu iespējams ņemt līdzi pēc Jūsu pašu izvēles. Svinību telpa ir pieejama visu svinību laiku - 2,5 stundas.
 4. Ielūgumu kartiņas - iespēja saņemt bez maksas līdz 15gb specializētas ielūgumu kartītes, kuras bērns ar roku varēs aizpildīt un iedot saviem draugiem un viesiem.
*Ja svinību telpa nav nepieciešama, zinātkāres centru ir iespējams apmeklēt pērkot kopīgu biļeti ar nodarbību vai priekšnesumu pēc jūsu izvēles. Svētku svinēšanas laikā zinātkāres centrs ir atvērts arī citiem apmeklētājiem, kuriem svinību un nodarbību/priekšnesumu telpā ieeja nav atļauta. Ja „ZINOO Rīga” telpās vēlaties atrasties vieni paši, tad, iepriekš vienojoties ar administratoru, Jums ir iespēja rezervēt visu centru.

Svinot svētkus ZINOO, ir jāievēro šādi noteikumi:

 1. Līdzi atnesto pārtiku un dzērienus baudīt tam paredzētajā telpā – Svinību telpā.
 2. Ja ir vēlme dekorēt Svinību telpu, dekorācijas un to izvietojums ir iepriekš jāsaskaņo ar administratoru.
 3. Centra telpās neskriet un nekliegt, lai netraucētu uzturēšanos centrā citiem apmeklētājiem.
 4. Pret citiem apmeklētājiem izturēties ar cieņu un draudzību.
 5. Centra eksponātus lietot ar cieņu, nelietot spēku.
 6. Apmeklētājs ir atbildīgs par savām mantām.
 7. Centra telpās nav atļauts dedzināt tortes dekoratīvās svecītes „strūklaka”.
 8. "ZINOO Rīga" telpās ir aizliegts ienest un lietot alkoholiskos dzērienus.
 9. Katrs ir atbildīgs par savu drošību. Par nepilngadīgajiem apmeklētājiem ir atbildīgi vecāki un/vai Apmeklētāju pārstāvis.
 10. Apmeklētāju pārstāvis ir atbildīgs par saviem viesiem.
 11. Ja pēc 3 "ZINOO Rīga" darbinieku brīdinājumiem apmeklētāji turpina pārkāpt centra noteikumus, “ZINOO Rīga” darbinieki ir tiesīgi izraidīt apmeklētājus, kas pārkāpj centra noteikumus un traucē citiem apmeklētājiem. Izraidīšanas fakts neatbrīvo Apmeklētāju pārstāvi no pienākuma samaksāt par apmeklējumam rezervēto, bet faktiski neizmantoto laiku.
 12. LŪDZU IEVĒROT! Svinību telpā atļauts atrasties tikai līgumā norādītajā laikā vai ar administratora atļauju. Par katru pārsniegto minūti no paredzētā laika ir jāpiemaksā 10 EUR
 .