dzimšanas dienas ballītes rīgā

ZINOO Rīga piedāvā iespēju pašā Rīgas centrā (t.c. Galleria Riga, 5.stāvā, Dzirnavu ielā 67) sarīkot bērnu un jauniešu dzimšanas dienas ballītes!

Dzimšanas dienas ballīte ZINOO centrā paliks atmiņā ar aizraujošu zinātnisko priekšnesumu vai nodarbību, kurā ballītes viesi paši varēs piedalīties eksperimentā. Pēc priekšnesuma un svinīgās daļas visi viesi varēs uzzināt kaut ko jaunu, izmēģinot kādu no zinātnes eksponātiem. Nosviniet Jūsu bērnu dzimšanas dienu ZINOO!

Pieejamie svinību laiki:

 • 11:00-13:30
 • 14:00-16:30
 • 17:00-19:30
Piedāvājam "ZINOO Rīga" dzimšanas dienas ballītes svinību komplektu:

 • Zinātkāres centra apmeklējums
 • Svinību telpa 2,5 stundas
 • Nodarbība vai priekšnesums pēc izvēles

Svinību komplekta cenas:

 • Darba dienās 120 EUR + 6 EUR no cilvēka *
 • Brīvdienās 150 EUR + 6 EUR no cilvēka *

*Apmeklējuma cena vienai personai (gan pieaugušajiem, gan bērniem no 4 g.v.) - 6 EUR. Ieejas biļete 6 EUR apmērā tiek piemērota tikai, ja tiek rezervēts svinību komplekts. Pārējos gadījumos ir standarta ieejas maksa.

attēlu galerija

Attēliem ir ilustratīva nozīme. ZINOO telpas nerotā, taču klients var tās izrotāt pēc saviem ieskatiem ZINOO un TC "Galleria Riga" telpu ekspluatācijas noteikumu ietvaros. Ēdienu un traukus klienti sarūpē paši. Galdus un krēslus nodrošina ZINOO.

norise

 1. Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” apmeklējums. „ZINOO Rīga” gids Jūs sagaidīs, iepazīstinās ar centru un tā noteikumiem. Pēc tam Jums būs iespēja doties centru izzināt pašiem.
 2. Nodarbība vai priekšnesums pēc izvēles. Ar nodarbību un priekšnesumu klāstu, saturu, ilgumu varat iepazīties sadaļā "Nodarbības”.
 3. Svinību telpa* Svētku mielastam piedāvājam Svinību telpu, kurā ir pieejami galdi un krēsli aptuveni 30 personām (ar iespēju vienoties arī par lielāku personu skaitu).Ēdienu un galda piederumus zinātkāres centrs nepiedāvā. Cienastu iespējams ņemt līdzi pēc Jūsu pašu izvēles. Svinību telpa ir pieejama visu svinību laiku - 2,5 stundas.
 4. Ielūgumu kartiņas - bez papildus maksas saņemsiet ielūgumu kartiņas, kuras bērns ar roku varēs aizpildīt un iedot saviem draugiem un viesiem.

 *Ja svinību telpa nav nepieciešama, zinātkāres centru ir iespējams apmeklēt pērkot kopīgu biļeti ar nodarbību vai priekšnesumu pēc jūsu izvēles. Svētku svinēšanas laikā zinātkāres centrs ir atvērts arī citiem apmeklētājiem, kuriem svinību un nodarbību/priekšnesumu telpā ieeja nav atļauta. Ja „Zinoo Rīga” telpās vēlaties atrasties vieni paši, tad, iepriekš vienojoties ar administratoru, Jums ir iespēja rezervēt visu centru.

Visa centra rezervācijas cena ir sākot no 190EUR līdz 230EUR.
Pasākums ir jāpiesaka iepriekš, zvanot pa telefonu 28391669 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Pēc pasākuma rezervācijas mēs Jūs gaidīsim 3 dienu laikā Zinātkāres centrā „ZINOO Rīga”, lai apstiprinātu iepriekš veikto rezervāciju, noslēgtu līgumu un iemaksātu drošības naudu 30EUR apmērā. Drošības nauda var atšķirties no pasākuma veida. Atlikušo summu apmaksā pasākuma dienā. 

noteikumi

SVINOT SVĒTKUS CENTRA TELPĀS, IR JĀIEVĒRO SEKOJOŠI NOTEIKUMI:

 1. Līdzi atnesto pārtiku un dzērienus baudīt tam paredzētā telpā – Svinību telpa.
 2. Ja ir vēlme dekorēt Svinību telpu, tad tas ir iepriekš jāsaskaņo ar administratoru.
 3. Centra telpās neskriet un nekliegt, lai netraucētu uzturēšanos centrā citiem apmeklētājiem.
 4. Pret citiem apmeklētājiem izturēties ar cieņu un draudzību.
 5. Centra eksponātus lietot ar cieņu, nelietot spēku.
 6. Apmeklētājs ir atbildīgs par savām mantām.
 7. Centra telpās nav atļauts dedzināt tortes dekoratīvās svecītes „strūklaka”.
 8. "ZINOO Rīga" telpās ir aizliegts ienest un lietot alkoholiskos dzērienus.
 9. Katrs ir atbildīgs par savu drošību. Par nepilngadīgajiem apmeklētājiem ir atbildīgi vecāki un Apmeklētāju pārstāvis.
 10. Apmeklētāju pārstāvis ir atbildīgs par saviem viesiem.
 11. Ja pēc 3 zinātnes centra “ZINOO Rīga” darbinieku brīdinājumiem apmeklētāji turpina pārkāpt centra noteikumus, “ZINOO Rīga” darbinieki ir tiesīgi izraidīt apmeklētājus, kas pārkāpj centra noteikumus un traucē citiem apmeklētājiem. Izraidīšanas fakts neatbrīvo Apmeklētāju pārstāvi no pienākuma samaksāt par apmeklējumam rezervēto, bet faktiski neizmantoto laiku.
 12. LŪDZU IEVĒROT! Svinību telpā atļauts atrasties tikai līgumā norādītajā laikā vai ar administratora atļauju. Par katru pārsniegto minūti no paredzētā laika ir jāpiemaksā 10 EUR.

LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .