VASARAS NOMETNES ZINOO rīgā


Visi ZINOO nometņu vadītāji ir sertificēti nometņu vadītāji un ir izgājuši Valsts izglītības satura centra nometņu vadītāju apmācības.

Dalības maksa nometnē Rīgā par nedēļu: 170 Eur. Iekļauta ēdināšana (pusdienas un launags), ēdināšanu veic VID sertificēts ēdināšanas uzņēmums. Pieejams arī veģetārais, bezglutēna, bez laktozes u.c. ēdiens, saskaņā ar bērna prasībām, bet tas iepriekš jāpieprasa pieteikumā.
Ierašanās uz nometnēm no plkst. 8:30, bērnu izņemšana laikā no plkst. 17:00-18:00.

Pieteikumus sūtīt uz [email protected] vai zvanīt pa tel. 28391669‬

JŪNIJĀ
  • 4. - 8. jūnijs “CSI: ZINOO” 1.-5. klase
  • 11. - 15. jūnijs “UZDEVUMS: ENERĢIJA” 3.-7. klase
JŪLIJĀ
  • 2.- 6. jūlijs “CSI: ZINOO” 1.-5. klase
  • 23. - 27. jūlijs “CSI: ZINOO” 1.-5. klase
AUGUSTĀ
  • 30. jūlijs - 3. augusts “ROKAS PIE RĪKIEM” 3.-6. klase
  • 6. - 10. augusts ORGANISMS ŠĶĒRSGRIEZUMĀ 5.-8. klase
  • 13. - 17. augusts “UZDEVUMS: ENERĢIJA” 3.-7. klase

CSI: ZINOO
Dienas nometne “CSI: ZINOO” aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 5. klasei iejusties detektīvu ādā, sekojot noziegumam pa pēdām ar zinātnes palīdzību, un iepazīt dažādas ar kriminālistiku saistītas jomas. Dodoties ekskursijās, uzzināsim, kā mūsdienās izmeklē noziegumus, un mēģināsim paši atklāt mistēriju lāzerpeintbola parkā.

UZDEVUMS: ENERĢIJA

Dienas nometne “UZDEVUMS: ENERĢIJA” aicina bērnus vecumposmā no 3. līdz 7. klasei uzdrošināties atvērt nākotnes durvis alternatīvās enerģijas iegūšanas pasaulē. Kopā iepazīsimies ar enerģiju, ar kuru varam darbināt ikdienas tehnoloģijas, nebojājot mūsu planētu un mūs pašus. Izgatavosim paši savus elektroenerģijas ģeneratorus, saules bateriju darbinātas ierīces un vēja turbīnas. Apmeklēsim uzņēmumus, kuri jau spēruši lielus soļus elektroenerģijas izmantošanai gan transporta, gan izklaides nozarēs.

ROKAS PIE RĪKIEM
Dienas kokapstrādes nometne “ROKAS PIE RĪKIEM” aicina bērnus vecumposmā no 3. līdz 6. klasei iepazīties un izprast kokapstrādes un galdniecības amatu! Kopā iegūsim prasmes šajā jomā, lai vēlāk realizētu paši savus projektus. Soli pa solim virzīsimies cauri skicēšanas, izmēru izplānošanas, sagatavju apstrādes, detaļu izgatavošanas un mēbeles salikšanas procesiem.
Zināšanas, kuras iegūsim šajā nometnē, būs lietderīgas kā puišiem, tā meitenēm, tādēļ aicinām Tevi pieņemt izaicinājumu!

ORGANISMS ŠĶĒRSGRIEZUMĀ
Dienas nometne “Organisms šķērsgriezumā” aicina bērnus vecumposmā no 5. līdz 8. klasei praktiskā veidā iepazīt dzīvnieku uzbūvi un izprast, kā darbojas cilvēku un dzīvnieku asinsrite un citas orgānu sistēmas. Nometnes ietvaros būs iespēja praktiski preparēt un izpētīt dažādu orgānu uzbūvi. Viesosimies arī pie dažādiem pētniekiem, lai noskaidrotu, kā notiek moderni fizioloģijas pētījumi. Lieliska iespēja visiem jaunajiem medicīnas un bioloģijas interesentiem pārvarēt bailes un iemēģināt roku ārstiem noderīgās prasmēs!

LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .