NOMETNES


NOMETNES rīgā - 2018. gada vasaras brīvlaikā


DZĪVESVEIDA ZINĀTNE

Dienas nometne ''Dzīvesveida zinātne'' aicina bērnus vecumposmā no 1.līdz 4.klasei nepiespiestā gaisotnē izprast dzīvesveida ietekmi uz veselību, aizdomāties par savām izvēlēm- sportot vai nē, ko ēst un kādus produktus iegādāties, lai izturētos draudzīgi pret savu ķermeni. Dosimies uz kosmētikas ražotni, medicīnas muzeja nodarbību, kā arī piknikā pie dabas.

SPIEGU SPĒLES

Dienas nometne “Spiegu spēles” aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 4.klasei izveidot sava spiega identitāti, uzzināt kas nepieciešams, lai darbotos spiegu misijās. Dosimies arī spēlēt lāzerpeintbolu, apgūsim slēpņošanas spēli un uzzināsim kino noslēpumus.

KOSMISKAIS PIEDZĪVOJUMS

Dienas nometne “”Kosmiskais piedzīvojums’’ aicina bērnus vecumposmā no 1.līdz 4.klasei iepazīt kosmosa tuvākos un cilvēkam zināmos tālākos nostūrus. Dosimies aplūkot pasauli ar teleskopa palīdzību un izpētisim tuvākās galaktikas.

VIDES EKSPERIMENTI

Dienas nometne “Vides eksperimenti” aicina bērnus vecumposmā no 1. līdz 4.klasei iedziļināties kāpēc ir nepieciešams būt pasaulei draudzīgam un kā to iespējams izdarīt. Dosimies ekspedīcijās uz pilsētas dārziem, pētīsim, domāsim, secināsim.

EVOLŪCIJAI PA PĒDĀM

Dienas nometne “Evolūcijai pa pēdām”aicia bērnus vecumposmā no 1.līd 4.klasei izināt dabas, cilvēka un tehnoloģiju attīstību un salīdzināt mūsdienu apkārtējo vidi ar vairākus simtus un pat tūkstošus gadus senu pagātni. Dosimies ekskursijās, kurās uzzināsim vairāk par mūsdienu tehnoloģiju sasniegumiem, kā arī izzināsim medicīnas attīstības gaitu.

KOKA DIZAINS

Dienas nometne “Koka dizains” aicina bērnus vecumposmā no 3. līdz 6.klasei uzzināt vairāk par kokapstrādi un galdniecību, izstrādāsim savu projektu un izveidosim savu koka dizaina mēbeli. Ne tikai puiši var būt galdnieki, meitenes droši pārbaudiet savus spēkus šajā jomā!

0
LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .