tematiskās dienas ZINOO centrā rīgā

ZIEMAS BRĪVLAIKĀ ZINOO RĪGA (T.c. Galleria Riga, 5.stāvā, Dzirnavu ielā 67) PIEDĀVĀ TEMATISKĀS DIENAS.

Dalības maksa par dienu 30 eur (iekļautas pusdienas un launags).
Norise no 9:00-17:00
Vecums: 1.-5.klase
Pieteikt dalībniekus pa tel:
28391669‬ vai [email protected].

Tematisko dienu temati:

27. decembris- FAKTIvitātes
Pasaulē mums apkārt tik daudz neizzinātā un neparastā! Reizēm par to, kā darbojas pasaule mums apkārt palīdz izzināt neparasti fakti un fenomeni. Vai zinājāt, ka polārlāči vasarās paliek zaļi? Kāpēc krokodili neapēd putniņus, kas dzīvojas tiem mutē? Kā apmānīt smadzenes ar redzes, garšas un citu sajūtu ilūzijām? Pētīsim pasaulē neparasto un nesaprasto.

28.decembris - Zinātniskie pīrādziņi
Ziemassvētku galds ar gardumiem klāts un, protams, pīrādziņi!
Kas piešķir maizei formu un garšu? Kas notiek ēdienā, kad to gatavojam? Kā uztaisīt visgaršīgākos našķus? Eksperimentēsim ar ēdieniem, kas tik bieži atrodas uz mūsu brokastu, pusdienu un vakariņu galda.

29.decembris - No eksperimenta par dāvanu
Dāvanas patīk saņemt visiem. Bet vissirsnīgākās dāvanas top pašu rokām! Vēl labāk, ja dāvanas top, pašiem eksperimentējot un apgūstot ko jaunu!

02.janvāris - Zinātne par sportu
Kāpēc bumbas lēkā? Kā sportisti izmanto fiziku, lai sasniegtu vislabākos rezultātus? Kāpēc jāiesildās pirms sportošanas?  Kāpēc pēc tam esam noguruši? Kāpēc sāp muskuļi? Ko organismā dara dopings un uztura bagātinātāji? Meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem, pētot visu par un ap sportu caur zinātnieku acīm.

03.janvāris - Spiegu spēles
Aktivitāšu diena piepildīta ar spiegu cienīgiem uzdevumiem un mistērijām! Iespēja pārbaudīt atjautību un spējas risinot mīklas un meklējot apslēpto.

04.janvāris - Šūnu noslēpumi
Visi organismi sastāv no vienas vai vairākām šūnām. Dažas ir pavisam niecīgas, kamēr citas – saskatāmas pat bez mikroskopa. Šūnās glabājas svarīga iedzimtības informācija, kas nosaka visus procesus dzīvos organismos. Cik šūnu ir cilvēkā? Cik vajag, lai organisms funkcionētu? Uz dienu kļūsim par biologiem un veiksim eksperimentus, lai uzzinātu ko vairāk par šūnām un gēniem! 

*

*

*

*

*

*
LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .