Tematiskās dienas Rīgā ZIEMAS skolas brīvlaikā 2019

Zinātkāres centrs ZINOO piedāvā TEMATISKĀS DIENAS skolēniem 2019./ 2020. mācību gada skolas ziemas brīvlaikā: 27. un 30. decembrī, 2. un 3. janvārī!

Vecums: 1. - 4. klašu skolēni.

Nodarbības latviešu valodā.

Cena: 35 EUR vienam dalībniekam par vienu dienu (iekļautas divas ēdienreizes).

Norises laiks no 9:00 - 17:00.
Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.

27. decembris

Pilnīgs kosmoss! (IZPĀRDOTS)

Uzbūvēt pašiem savu raķeti un palaist to Kosmosā! Kāpēc ne? Viss ir iespējams! Veidosim ne tikai savas raķetes, bet tiksimies arī ar ZINOO un misijas “Pirmie Latvijas 100km kosmosā” vadītāju Paulu Irbinu. Tikšanās laikā skolēniem redzēsim īstas raķetes un iepazīsimies ar to darbības principiem.

30. decembris

Noslēpumainās ilūzijas (IZPĀRDOTS)

Kā kļūt par īstu iluzionistu? Vai ir jāpiemīt burvju spējām? Šī ir iespēja to noskaidrot, satiekot vienu no Latvijā labākajiem iluzionistiem - Valdemāru Weisu! Pētīsim un radīsim redzes ilūzijas, klausīsimies dzirdes ilūzijās un mēģināsim viens otru apmānīt ar taustes ilūzijām.

2. janvāris (IZPĀRDOTS)

Pārsteidzošā ķīmija

Uzvilksim aizsargtērpu, bruņosimies ar aizsargbrillēm, lai būtu gatavi šai ķīmijas dienai! Veiksim iepriekš nebijušus eksperimentus mūsu laboratorijā. Pievienojies!

3. janvāris

Palīgā - matemātika!

Pirmo reizi ZINOO piedāvājumā ir diena, kad apgūsim eksaktās zinātnes eksperimentējot un spēlējoties. Matemātikas un fizikas elementi, elektrības slēgumu veidi un daudz kas cits - tā, lai ir jautri, bet tajā pašā laikā izzinoši!

PIRKT BIĻETES!
SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .