Covid-19, ārkārtējā situācija un Pavasara Tematiskās dienas

2020. gada 12. martā Ministru kabinets izsludināja ārkārtējo situāciju līdz 14. aprīlim.

SIA ZINOO informē, ka ZINOO skolas pavasara brīvlaika Tematiskās dienas tiek pārceltas uz nenoteiktu laiku, kamēr būs spēkā ar ārkārtējo situāciju saistītie ierobežojumi. Visiem Tematisko dienu dalībnieku vecākiem ir izsūtīts informatīvs e-pasts.

ILUZINOO izrāde 21. martā ir pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Zinātkāres centri ZINOO pagaidām turpina darbu ierastajā režīmā. Centros ir uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi un nodrošināta roku mazgāšanas iespēja ar siltu ūdeni, un ziepēm.

Ar cieņu,

ZINOO komanda

  Ko skolēniem darīt pavasara brīvlaikā? 2020. gadā pamatskolas klašu skolas brīvlaiks ir no 16. - 20. martam. Kā ierasts, ZINOO komanda piedāvā aizraujošu programmu un lietderīgi pavadīta laika iespēju 1. - 4. klašu skolēniem. Tematisko dienu norise Rīgas centrā. Vecākiem lieliska iespēja turpināt savu darbu, neņemot atvaļinājumu, kamēr mazais skolēns drošā vidē ar vienaudžiem apgūst aizraujošas lietas!
#ZINOO #Brīvlaiks #PavasaraBrīvlaiks #Nometnes

Tematiskās dienas Rīgā pavasara skolas brīvlaikā 2020

Zinātkāres centrs ZINOO piedāvā TEMATISKĀS DIENAS skolēniem 2020. gada pavasara skolas brīvlaikā: 16. - 20. martā!

Vecums: 1. - 4. klašu skolēni.

Nodarbības latviešu valodā.

Cena: 35 EUR vienam dalībniekam par vienu dienu (iekļautas divas ēdienreizes).

Norises laiks no 9:00 - 17:00.
Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.

16. marts, pirmdiena

Improvizācijas aizkulises

Leļļu teātris, ēnu teātris, improvizācijas teātris. Dosimies to aizkulisēs, kāpsim uz sarkanā paklāja, būsim paši savas dienas režisori! Improvizators Marģers Majors atklās un pamācīs, kā brīvāk justies publikas priekšā, sadarboties ar vienaudžiem un vienkārši priecāties par sevi.

17. marts, otrdiena

Kur slēpjas bailes?

Uzzināsim, kas ir bailes un kāpēc cilvēki baidās? Izaicināsim viens otru un spersim pirmos soļus populārāko baiļu pārvarēšanā.

18. marts, trešdiena

Fraktāļu izaicinājums

Vai eksistē figūras ar bezgalīgi daudz daļām? Meklēsim zelta griezumu un pētīsim matemātiskās ilūzijas. Šeit nebūs "grūti" vai “garlaicīgi”, tikai jautri!

19. marts, ceturtdiena

Eksperimentu laboratorija

Pieņemam izaicinājumu uztaisīt mūsu laboratorijā lielāko mākoni! Nāc pulkā, jo dažādi ķīmijas eksperimenti būs visas dienas garumā!

20. marts, piektdiena

Ņūtonam pa pēdām

Sacensības un eksperimenti fiziķa acīm. Spēlējot spēles uzzināsim, kādi fizikas likumi darbojas krītot ābolam no zara, kādi ātrumsacīkstēs, kādi lēkājot?

SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .