Tematiskās dienas Rīgā rudens skolas brīvlaikā no 2018.G. 22. - 26. oktobrim

ZINOO Rīga piedāvā skolēniem rudens brīvlaikā Tematiskās dienās.

Cena 35 eur/ dienā. Iekļautas pusdienas un launags.
Norise 9:00-17:00, ierasties iespējams jau no 8:30.
PAPILDUS INFO pa telefonu ‭28391669‬ no plkst. 12:00 - 20:00.

Pirmdiena, 22.oktobris (NAV BRĪVU VIETU)
Elektrorobotu diena (2.-6.klase) Izgatavosim paši savus robotus, kuri darbosies ar elektromotoru palīdzību. Kopīgi izplānosim to dizainu un uzbūves parametrus, lai tie darbotos sekmīgi. Izgatavotie roboti dosies līdzi uz mājām!

Otrdiena, 23.oktobris (NAV BRĪVU VIETU)
Anatomijas diena (4.-7.klase) Veicot dažādus pētījumus un eksperimentus izpētīsim un iepazīsimies ar vairākām zīdītāju orgānu sistēmām un to funkcijām. Praktiski izzināsim orgānu uzbūvi un ielūkosimies galvenajā asirnsrites sistēmas orgānā – sirdī!

Trešdiena, 24.oktobris (NAV BRĪVU VIETU)
Ķīmijas diena (2.-6.klase) Iepazīsimies ar ķīmijas pamatelementiem, apgūsim termodinamikas parādības un izpratīsim pH faktora nozīmi ikdienas procesos. Zināšanas iegūsim praktisku eksperimentu ceļā, rūpīgi un atbildīgi darbojoties ar dažādām vielām!

Ceturtdiena, 25.oktobris (NAV BRĪVU VIETU)
CSI: ZINOO (1.-5.klase) Iepazīsim dažādas noziegumu izmeklēšanas metodes, kuras pielieto mūsdienās īstos izmeklēšanas birojos. Praktiskajās nodarbībās atklāsim mūsu pašu pirkstu nospiedumu attēlus, iepazīsim hromatogrāfijas nozari un iemācīsimies atpazīt vizuāli līdzīgas vielas vienu no otras.

Piektdiena, 26.oktobris
LEGO NXT Robotikas diena (2.-6.klase) Apgūsim LEGO NXT robotu būvēšanas komplektu, mācīsimies vienkāršo programmēšanu un apgūsim dažādās sensoru funkcijas. Izmantojot zināšanas, veidosim paši savus LEGO robotus!
Nometnes skolēniem rudens brīvlaikā Rīgā 2018, skolēnu nometnes rudens brivlaikā


Pieteikt skolēnu

Pēc anketas aizpildīšanas, ZINOO Rīga komanda sazināsies ar jums 1-2 darba dienu laikā.
TEMATISKAJĀS DIENĀS 22., 24. UN 25. OKTOBRĪ VAIRS NAV BRĪVU VIETU.


*

*

*

*

*LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .