ZINOO NOMETNES 2020. gadā

TEMATISKĀS DIENAS RUDENS BRĪVLAIKĀ:

 • 19. oktobris, pirmdiena – LIDOJUMS UZ MARSU
 • 20. oktobris, otrdiena – ILŪZIJU BUMS!
 • 21. oktobris, trešdiena – GARŠAS EKSPERIMENTI
 • 22. oktobris, ceturtdiena – TESLAS NOSLĒPUMS
 • 23. oktobris, piektdiena – BAIĻU FAKTORS

PIRKT BIĻETES

Tematiskās dienas ir lieliska iespēja bērniem lietderīgi pavadīt laiku aizraujošās un izglītojošās nodarbībās, ļaujot strādājošiem vecākiem turpināt viņu darba gaitas.

ZINOO komanda ņem vērā visus saistošos regulējumus par nometņu un tematisko dienu rīkošanu, kas ir spēkā un saistīti ar COVID-19. NEPIECIEŠAMA ĢIMENES ĀRSTA IZZIŅA (info zemāk).

 • Cena 39 eur dienā vienam dalībniekam, iekļautas divas ēdienreizes.
 • Norises laiks 9.00-17.00.
 • Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.
 • Dalībnieku vecums: 7 - 12 gadi (1. - 6. klases skolēni).
 • Latviešu valodā.
PIRKT

COVID-19 un ģimenes ārsta izziņa:

Saskaņā ar MK 09.06.2020. noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 17. punktu:

 • Gan dienas, gan diennakts Nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.
Papildu informācija par ārsta izziņas saņemšanu:
 • Ģimenes ārsts nedrīkst pieprasīt no bērna Covid-19 analīzi, ja bērnam nav infekcijas slimības pazīmju;
 • Ģimenes ārsts nedrīkst atteikt izziņas izsniegšanu.
Atsauce, informācija avots: LR IZM VADLĪNIJAS NOMETŅU ORGANIZĒŠANAI

RUDENS BRĪVLAIKS 19. - 23. OKT.

19. oktobris, pirmdiena – LIDOJUMS UZ MARSU
Kosmosa izpēte vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša! Iejūties kosmonauta ikdienā un uzbūvē savu lidojuma raķeti, lai aizceļotu uz Marsu! Pārvari vakuumu un ar robotiem izpēti citas planētas. Esi gatavs? Lidojam!

20. oktobris, otrdiena – ILŪZIJU BUMS!
Bums! Ir noticis ilūziju sprādziens! Vai spēsi noskaidrot, kas slēpjas aiz burvju mākoņa? Ekskluzīva iespēja satikt vienu no Latvijas labākajiem iluzionistiem - Valdemāru Weisu! Pēti un radi optiskās ilūzijas, klausies dzirdes ilūzijās un mēģini sevi un citus apmānīt ar vēl neredzētām taustes ilūzijām.

21. oktobris, trešdiena – GARŠAS EKSPERIMENTI
Eksperimentē ar vielām ķīmijas traukos un cilvēku ķermeņos. Izaicini mēles garšas kārpiņas un noskaidro, kurš ir asākais pipars pasaulē. Uzvelc aizsargtērpu un bruņojies ar aizsargbrillēm, jo šī būs spridzinoša un garšīga diena!

22. oktobris, ceturtdiena – TESLAS NOSLĒPUMS

Kā darbojas elektrība? Vai nākotnē visas mašīnas brauks ar elektrību? Pēti fizikas noslēpumus eksperimentējot un spēlējoties. Iegūsti elektrību no augļiem un vadi to caur zīmuļu grafītiem pa visu ZINOO centru. Kopīgiem spēkiem noskaidrosim, ko vēl zinātnieks Tesla nav atklājis!

23. oktobris, piektdiena – BAIĻU FAKTORS
Kāpēc mums ir bail? Kuras ir interesantākās fobijas pasaulē? Pēti bailes un kļūsti drosmīgs! Stājies pretī savām bailēm virtuālajā realitātē kopā ar VR-gaming. Mēs būsim drošībā, bet prātam šis būs izaicinājums!

PIRKT BIĻETES

Piedāvājam izlasīt ZINOO komandas ieteikumus, kāpēc ir vērts bērnus iesaistīt un ļaut viņiem piedalīties nometnēs un Tematiskajās dienās: LASĪT RAKSTU ŠEIT!

#ZINOO #Nometnes #TematiskāsDienas #bērnunometnes #nometnesbērniem#VasarasNometnes2020
SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .