ZINOO NOMETNES 2020. gadā

Uz Tematiskajām dienām "SPIEGU DIENAS" 10. - 14. augustā pieejamas 3 biļetes.

PIRKT ŠEIT

KALENDĀRS:

 • ZINOO Tematiskās dienas "SPIEGU DIENAS" 10. - 14. augustā
 • ZINOO Tematiskās dienas Rīgā Rudens brīvlaikā 19. - 23. oktobrī (biļetes augusta beigās)
Ja vēlaties būt starp pirmajiem, kuri saņem ziņu par biļešu tirdzniecības sākumu, lūdzu, pierakstieties ZINOO e-pasta jaunumu saņemšanai ŠEIT.

Tematiskās dienas ir lieliska iespēja bērniem lietderīgi pavadīt laiku aizraujošās un izglītojošās nodarbībās, ļaujot strādājošiem vecākiem turpināt viņu darba gaitas.

ZINOO komanda ņem vērā visus saistošos regulējumus par nometņu un tematisko dienu rīkošanu, kas ir spēkā un saistīti ar COVID-19.

 • Cena 35 eur dienā vienam dalībniekam, iekļautas divas ēdienreizes.
 • Norises laiks 9.00-17.00.
 • Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.
 • Dalībnieku vecums: 7 - 12 gadi (1. - 6. klases skolēni).
 • Latviešu valodā.

RUDENS BRĪVLAIKS 19. - 23. OKT.

19.oktobris, pirmdiena
LIDOJUMS UZ MARSU

Kosmosa izpēte vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša! Iejūties kosmonauta ikdienā un uzbūvē savu lidojuma raķeti, lai aizceļotu uz Marsu! Pārvari vakuumu un ar robotiem izpēti citas planētas. Esi gatavs? Lidojam!

20. oktobris, otrdiena
ILŪZIJU BUMS!

Bums! Ir noticis ilūziju sprādziens! Vai spēsi noskaidrot, kas slēpjas aiz burvju mākoņa? Ekskluzīva iespēja satikt vienu no Latvijas labākajiem iluzionistiem - Valdemāru Weisu! Pēti un radi optiskās ilūzijas, klausies dzirdes ilūzijās un mēģini sevi un citus apmānīt ar vēl neredzētām taustes ilūzijām.

21. oktobris, trešdiena
GARŠAS EKSPERIMENTI

Eksperimentē ar vielām ķīmijas traukos un cilvēku ķermeņos. Izaicini mēles garšas kārpiņas un noskaidro, kurš ir asākais pipars pasaulē. Uzvelc aizsargtērpu un bruņojies ar aizsargbrillēm, jo šī būs spridzinoša un garšīga diena!

22. oktobris, ceturtdiena
TESLAS NOSLĒPUMS

Kā darbojas elektrība? Vai nākotnē visas mašīnas brauks ar elektrību? Pēti fizikas noslēpumus eksperimentējot un spēlējoties. Iegūsti elektrību no augļiem un vadi to caur zīmuļu grafītiem pa visu ZINOO centru. Kopīgiem spēkiem noskaidrosim, ko vēl zinātnieks Tesla nav atklājis!

23. oktobris, piektdiena
BAIĻU FAKTORS

Kāpēc mums ir bail? Kuras ir interesantākās fobijas pasaulē? Pēti bailes un kļūsti drosmīgs! Stājies pretī savām bailēm virtuālajā realitātē. Mēs būsim drošībā, bet prātam šis būs izaicinājums!

BIĻETES dalībai Rudens Tematiskajās dienās būs pieejamas augustā.

SPIEGU DIENAS augustā

10. augusts
SPIEGA TĒLS

Kā, tavuprāt, jāizskatās īstam spiegam? Veidosim savas īpašās ID kartes, pētīsim pirkstu nospiedumus un iepazīsim pasaulē zināmākos šīs profesijas pārstāvjus. Ielūkosimies, kas ir viņu rīki spiegošanai un dosimies misijā!

11. augusts
SPIEGU SPĒKS

Izveicība, uzmanīgums, lokanība ir tikai dažas no fiziskajām prasmēm, kas piemīt spiegiem. Vai spēsi pārvarēt pīto zirnekļu ceļu maldinošajā spoguļu labirintā? Šī būs aktīvākā no tematiskajām dienām, kurā izmantosim visas cilvēka maņas.

12. augusts
SPIEGU SPĒJAS

Zināšanas, loģika, radošums un izdoma. Veidosim savus elektrisko ķēžu slēgumus, lai darbinātu pašdarinātas skaņas ierīces, ko izmantosim slepenajai saziņai. Apvienojot iegūtās zināšanas dosimies misijā “Laiva”.

13. augusts
SLEPENĀS REAKCIJAS

Uzvilksim aizsargtērpu, bruņosimies ar aizsargbrillēm, lai būtu gatavi šai slepeno reakciju dienai! Veiksim iepriekš nebijušus eksperimentus mūsu laboratorijā. Pievienojies!

14. augusts
SPIEGMOBĪLIS

Kādam jābūt spiegu pārvietošanās līdzeklim? Cik ratu tam ir? Kāds resurss tiek izmantots, lai tas darbotos, cik liels tas ir? Atraisīsim savu izdomu, lai šajā dienā taptu tādi spiegmobīļi, ko neesam pat sapņos redzējuši!

PIRKT ŠEIT

ĢIMENES ĀRSTA IZZIŅAS

 • VISC (Valsts izglītības  satura centrs) sadarbībā ar Veselības ministriju ir izstrādājis vadlīnijas nometņu organizēšanai un drošības pasākumu ievērošanai. 20. punkts nosaka to, ka "gan dienas, gan diennakts Nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām." Tā ir jāiesniedz ZINOO Tematisko dienu vadītājiem, ierodoties Tematiskās dienas norises vietā. BEZ tās bērns pasākumā nedrīkstēs piedalīties.
 • Tematisko dienu/ nometņu laikā ZINOO centrs būs atvērts tikai Tematisko dienu dalībniekiem un slēgts citiem.
 • Nodarbības notiks 3h garumā, tad dosimies brīvā dabā uz tuvāko parku, kur notiks spēles svaigā gaisā, pēc tam atkal atgriezīsimies telpās.
 • Tematisko dienu dalībniekiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja un trepes tirdzniecības centrā “Galleria Rīga,” lai dienas vidū pēc 3h nokļūtu līdz ZINOO telpām, un nebūtu kontaktā ar citiem veikalu apmeklētājiem.
 • Apstiprinot pirkumu, vecāki vai aizbildņi piekrīt šiem noteikumiem un apņemas iegūt minēto izziņu no ģimenes ārsta iesniegšanai ZINOO.

Piedāvājam izlasīt ZINOO komandas ieteikumus, kāpēc ir vērts bērnus iesaistīt un ļaut viņiem piedalīties nometnēs un Tematiskajās dienās: LASĪT RAKSTU ŠEIT!

#ZINOO #Nometnes #TematiskāsDienas #bērnunometnes #nometnesbērniem#VasarasNometnes2020
SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .