ZINOO NOMETNES 2020. gadā

TEMATISKĀS DIENAS ZIEMAS BRĪVLAIKĀ DECEMBRĪ:

 • 21. decembris, pirmdiena – CSI: ZINOO (Kriminālistikas diena)
 • 22. decembris, otrdiena – Ziemas Ilūziju diena
 • 28. decembris, pirmdiena – Virtuālās realitātes diena
 • 29. decembris, otrdiena – Auto izgudrotāji
 • 30. decembris, trešdiena – Elektroroboti

PIRKT BIĻETI

Tematiskās dienas ir lieliska iespēja bērniem lietderīgi pavadīt laiku aizraujošās un izglītojošās nodarbībās, ļaujot strādājošiem vecākiem turpināt viņu darba gaitas.

ZINOO komanda ņem vērā visus saistošos regulējumus par nometņu un tematisko dienu rīkošanu, kas ir spēkā un saistīti ar COVID-19. NEPIECIEŠAMA ĢIMENES ĀRSTA IZZIŅA (info zemāk).

 • Cena 39 eur dienā vienam dalībniekam, iekļautas divas ēdienreizes.
 • Norises laiks 9.00-17.00.
 • Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.
 • Dalībnieku vecums: 7 - 12 gadi (1. - 6. klases skolēni).
 • Latviešu valodā.

COVID-19 un ģimenes ārsta izziņa:

Saskaņā ar MK 09.06.2020. noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 17. punktu:

 • Gan dienas, gan diennakts Nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.
Papildu informācija par ārsta izziņas saņemšanu:
 • Ģimenes ārsts nedrīkst pieprasīt no bērna Covid-19 analīzi, ja bērnam nav infekcijas slimības pazīmju;
 • Ģimenes ārsts nedrīkst atteikt izziņas izsniegšanu.
Atsauce, informācija avots: LR IZM VADLĪNIJAS NOMETŅU ORGANIZĒŠANAI

TĒMAS UN KALENDĀRS

21. decembris, pirmdiena – CSI: ZINOO (Kriminālistikas diena)
ZINOO centrā Rīgā atkal pastrādāts noziegums! Jaunie CSI vienības izmeklētāji ar īpašajām ID kartēm piekļūs nozieguma vietai, lai noskaidrotu aizdomās turamos. Izmantosim gan īstus pirkstu nospiedumu noņemšanas rīkus, gan melu detektorus nopratināšanās, kā arī atkodēsim šifrētas vēstules!

22. decembris, otrdiena – ZIEMAS ILŪZIJU DIENA
Ir dzirdēts, ka ilūzijas, iespējams, rodas izmantojot roku veiklību, atbilstošu inventāru, plašu izdomu un superspējas – radīt brīnumus. Par to pārliecināsimies Ziemas Ilūziju dienā, tiekoties ar vienu no pieprasītākajiem iluzionisma meistariem Latvijā – Valdemāru Weisu! Kopīgi veidosim dažādas Ziemassvētku optiskās ilūzijas.

28. decembris, pirmdiena – VIRTUĀLĀS REALITĀTES DIENA
Atšķirībā no līdz šim ierastajām datorspēlēm, virtuālajā realitātē Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiskā domāšana, bet arī fiziskā izturība. Izpētīsim un dosimies piedzīvojumos datoru radītā trīsdimensiju jeb 3D pasaulē!


29.
decembris, otrdiena – AUTO IZGUDROTĀJI
Vai esi aizdomājies, kā tiek būvētas mašīnas vai konstruētas lidmašīnas? Vai nākotnē visi brauks tikai ar elektroautomobiļiem? Varbūt, ka nākotnē ūdeņradis būs jaunā transporta līdzekļu degviela? Izgudrosim un radīsim savus spēkratus!

30. decembris, trešdiena – ELEKTROROBOTI
Roboti mūsdienās pakēpeniski aizstāj dažādas profesijas, kā arī atvieglo dzīvi mūsu mājās. Piemēram, pašapkalpošanās kases aizstājušas kasierus, bet roboti-putekļusūcēji palīdz mums uzkopt mājas. Kādu darbu varētu veikt tavs ideālais elektrorobots vai mākslīgais intelekts? Noskaidrosim, kas ir elektroroboti un izgatavosim paši savus!

PIRKT BIĻETES

Piedāvājam izlasīt ZINOO komandas ieteikumus, kāpēc ir vērts bērnus iesaistīt un ļaut viņiem piedalīties nometnēs un Tematiskajās dienās: LASĪT RAKSTU ŠEIT!

#ZINOO #Nometnes #TematiskāsDienas #bērnunometnes #nometnesbērniem#VasarasNometnes2020
 .