ZINOO VASARAS NOMETNES 2020. gadā

2020. gada skolas vasaras brīvlaikā ZINOO Tematiskās dienas Rīgā! 35 EUR/ diena vai 175 EUR viena nedēļa, iekļautas divas ēdienreizes.

KALENDĀRS:

 • SPIEGU DIENAS 13. - 17. JŪLIJĀ (atlicis mazāk par 5 biļetēm)
 • ZINĀTŅU DIENAS 27. - 31. JŪLIJĀ (atlicis mazāk par 15 biļetēm)
 • SPIEGU DIENAS 10. - 14. AUGUSTĀ

BIĻETES (skaits ierobežots!)

Tematiskās dienas ir lieliska iespēja bērniem lietderīgi pavadīt laiku aizraujošās un izglītojošās nodarbībās, ļaujot strādājošiem vecākiem turpināt viņu darba gaitas.

ZINOO komanda ņem vērā visus saistošos regulējumus par nometņu un tematisko dienu rīkošanu, kas ir spēkā un saistīti ar COVID-19.

 • Norises laiks 9.00-17.00.
 • Adrese: Dzirnavu ielā 67, Rīgā, t.c. Galleria Riga 5. stāvā, ierašanās no plkst. 8:30.
 • Dalībnieku vecums: 7 - 13 gadi (1. - 6. klases skolēni).
 • Latviešu valodā.

PIRKT BIEĻETES!

SPIEGU DIENAS

13. jūlijs vai 10. augusts
SPIEGA TĒLS

Kā, tavuprāt, jāizskatās īstam spiegam? Veidosim savas īpašās ID kartes, pētīsim pirkstu nospiedumus un iepazīsim pasaulē zināmākos šīs profesijas pārstāvjus. Ielūkosimies, kas ir viņu rīki spiegošanai un dosimies misijā!

14. jūlijs vai 11. augusts
SPIEGU SPĒKS

Izveicība, uzmanīgums, lokanība ir tikai dažas no fiziskajām prasmēm, kas piemīt spiegiem. Vai spēsi pārvarēt pīto zirnekļu ceļu maldinošajā spoguļu labirintā? Šī būs aktīvākā no tematiskajām dienām, kurā izmantosim visas cilvēka maņas.

15. jūlijs vai 12. augusts
SPIEGU SPĒJAS

Zināšanas, loģika, radošums un izdoma. Veidosim savus elektrisko ķēžu slēgumus, lai darbinātu pašdarinātas skaņas ierīces, ko izmantosim slepenajai saziņai. Apvienojot iegūtās zināšanas dosimies misijā “Laiva”.

16. jūlijs vai 13. augusts
SLEPENĀS REAKCIJAS

Uzvilksim aizsargtērpu, bruņosimies ar aizsargbrillēm, lai būtu gatavi šai slepeno reakciju dienai! Veiksim iepriekš nebijušus eksperimentus mūsu laboratorijā. Pievienojies!

17. jūlijs vai 14. augusts
SPIEGMOBĪLIS

Kādam jābūt spiegu pārvietošanās līdzeklim? Cik ratu tam ir? Kāds resurss tiek izmantots, lai tas darbotos, cik liels tas ir? Atraisīsim savu izdomu, lai šajā dienā taptu tādi spiegmobīļi, ko neesam pat sapņos redzējuši!

PIRKT BIEĻETES - PIETEIKT BĒRNUS DALĪBAI!

ZINĀTŅU DIENAS

27.jūlijs
KOSMOSA ZINĀTNE

Uzbūvēt pašiem savu raķeti un palaist to Kosmosā! Kāpēc ne? Viss ir iespējams! Bet pirms tam veidosim savus astronautu tērpus, testēsim pašu veidotās kosmiskās zondes, pārbaudīsim, kas notiek vakuumā.

28. jūlijs
ŅŪTONAM PA PĒDĀM

Sacensības un eksperimenti fiziķa acīm. Spēlējot spēles uzzināsim, kādi fizikas likumi darbojas krītot ābolam no zara, kādi ātrumsacīkstēs, kādi lēkājot?

29. jūlijs
MĀKSLAS ZINĀTNE

Ikvienā no mums mīt mākslinieks. Darbosimies ārpus jebkuriem gleznu rāmjiem, veidosim savas krāsas, savus tērpus. Par audeklu izmantosim iepriekš neierastus materiālus - pat pienu! Uz mākslas zinātnes dienu nepieciešams paņemt līdzi tumšu T-kreklu, kuru dalībnieks vēlēsies apgleznot.

30. jūlijs
EKSPERIMENTU LABORATORIJA

Pieņemam izaicinājumu uztaisīt mūsu laboratorijā lielāko mākoni! Nāc pulkā, jo dažādi ķīmijas eksperimenti būs visas dienas garumā!

31. jūlijs
NĀKOTNES PILSĒTA

Šī diena būs inženieru cienīgs izaicinājums — būvēsim augstākos un neparastākos torņus ar ierobežotiem resursiem. Diskutēsim arī par nākotnes profesijām, kādas tās būs, vai roboti būs mūsu palīgi?

PIRKT BIEĻETES - PIETEIKT BĒRNUS DALĪBAI!

ĢIMENES ĀRSTA IZZIŅAS

 • VISC (Valsts izglītības  satura centrs) sadarbībā ar Veselības ministriju ir izstrādājis vadlīnijas nometņu organizēšanai un drošības pasākumu ievērošanai. 20. punkts nosaka to, ka "gan dienas, gan diennakts Nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām." Tā ir jāiesniedz ZINOO Tematisko dienu vadītājiem, ierodoties Tematiskās dienas norises vietā. BEZ tās bērns pasākumā nedrīkstēs piedalīties.
 • Tematisko dienu/ nometņu laikā ZINOO centrs būs atvērts tikai Tematisko dienu dalībniekiem un slēgts citiem.
 • Nodarbības notiks 3h garumā, tad dosimies brīvā dabā uz tuvāko parku, kur notiks spēles svaigā gaisā, pēc tam atkal atgriezīsimies telpās.
 • Tematisko dienu dalībniekiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja un trepes tirdzniecības centrā “Galleria Rīga,” lai dienas vidū pēc 3h nokļūtu līdz ZINOO telpām, un nebūtu kontaktā ar citiem veikalu apmeklētājiem.
 • Apstiprinot pirkumu, vecāki vai aizbildņi piekrīt šiem noteikumiem un apņemas iegūt minēto izziņu no ģimenes ārsta iesniegšanai ZINOO.

Piedāvājam izlasīt ZINOO komandas ieteikumus, kāpēc ir vērts bērnus iesaistīt un ļaut viņiem piedalīties nometnēs un Tematiskajās dienās: LASĪT RAKSTU ŠEIT!

#ZINOO #Nometnes #TematiskāsDienas #bērnunometnes #nometnesbērniem#VasarasNometnes2020
SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .