ZINOO NOMETNES 2020. gadā

PAVASARIS 2020

Tuvākais piedāvājums ir TEMATISKĀS DIENAS Pavasara brīvlaikā Rīgā, 2020. gada 16. - 20. martā. Nodarbību apraksti un cenas atrodami ŠEIT.

VASARA 2020

ZINOO ar prieku izziņo 2020. gada skolas vasaras brīvlaika nometņu tēmas un kalendāru!

SPIEGU SPĒLES (Rīgā)

  • 20. - 24.jūlijs
  • 10. - 14.augusts

Tradicionāli viena no populārākajām un pieprasītākajām ZINOO vasaras nometņu tēmām ir bijusi saistīta spiegiem un detektīviem, tāpēc arī 2020. gada vasarā piedāvājām jaunu, uzlabotu un papildinātu nometni “SPIEGU SPĒLES”. Piecu dienu laikā ZINOO komanda nodrošinās nometnes dalībniekiem dažādas un aizraujošas spiegu misijas. Mūsdienās arvien vairāk noziegumu tiek pastrādāti virtuālajā vidē, tādēļ nometnes dalībniekiem būs jāveic uzdevumi, kas saistīti ar kibernoziegumu atšķetināšanu. Lai kārtīgi izkustētos svaigā gaisā, vienu dienu pavadīsim Lucavsalas atpūtas parkā risinot salas noslēpumus. Svaigā gaisā būs arī īpašais spiegu pikniks! Nedēļas otrajā pusē, kā ierasts, nometnes dalībniekiem komandās būs jāveic misijas uzdevums lāzerpeintbola parkā “LASERDOG”. Nometnes dalībnieki apmeklēs arī Latvijas Universitātes laboratoriju, lai veiktu kārtīgus spiegu cienīgus eksperimentus.

FIZIKA SATIEKAS AR ĶĪMIJU (Rīgā)

  • 29. jūnijs - 3. jūlijs
  • 27. - 31. jūlijs

Arvien vairāk izjūtam vēcāku pieprasījumu pēc STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) tematu iekļaušanas ZINOO vasaras nometnēs, tāpēc šovasar piedāvājam nometni “FIZIKA SATIEKAS AR ĶĪMIJU.” Nometnes laikā aizraujošā ‘ārpus skolas klases’ veidā bērni varēs vērot, kā arī paši veikt dažādus ķīmijas un fizikas eksperimentus. Dalībnieki viesosies Latvijas Universitātes ķīmijas fakultātes laboratorijā, kur kārtīgi paeksperimentēs ar vēl iepriekš neredzētām vielām. Fizika nav iedomājama bez enerģijas, tāpēc vienā dienā dosimies uz Elektrum Energoefektivitātes centru Jūrmalā, kur iegūsim jaunas zināšanas par elektrību, neiztiekot bez praktiskiem uzdevumiem. Vienu dienu veiksim ar fiziku saistītus uzdevumus Lucavsalas atpūtas parkā, jo svaigs gaiss ir ļoti svarīgs ķīmisks elements!

Dalībnieku vecums: 7 - 13 gadi (jeb 1. - 6. klases skolēni).

Nometnē visi uzdevumi būs ar divām grūtības pakāpēm: 7 - 10 g.v. un 11-13 g.v.

Nometnes norisināsies latviešu valodā.

Nometnes vadīs pieredzējušie ZINOO nometņu vadītāji:
Iveta Ceļmalniece un Roberts Zemnieks.

Papildu informācija pa telefonu: 28391669

Kāpēc bērnu iesaistīt nometnēs?
#ZINOO #Nometnes #TematiskāsDienas #bērnunometnes #nometnesbērniem#VasarasNometnes2020
SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .