Zinātkāres centra ZINOO piedāvājums skolām 2020. - 2021.

Lai noskaidrotu nodarbību iespējas jūsu skolā 2020. - 2021. mācību gadā, lūdzu, sazinieties ar ZINOO komandu telefoniski: 28391669 (darba dienās).

2020. - 2021. mācību gadā COVID-19 profilakses nolūkā jebkura skolu aktivitāte notiks slēgtā ZINOO centrā, bez citiem apmeklētājiem.

Jauna fizikas nodarbība

ZINOO komanda sagatavojusi jaunu fizikas nodarbību vidusskolēniem: "Elektromagnētiskā lauka (EML) ietekme uz cilvēka veselību." Īpašais ieguvums skolām – eksperiments, kādu nav iespējams veikt skolās! Skolēni paši izgatavos ierīci, lai mērītu mobilā telefona EML intensitāti mobilās sarunas laikā. Būs jātestē arī WiFi rūtera un mikroviļņu krāsns (iekšpusē un ārpusē) EML intensitāte. Pēc praktiskiem eksperimentiem skolēni analizēs iegūtos rezultātus un spēs izdarīt secinājumus par sakaru ierīču un citu elektroiekārtu iespējams ietekmes uz cilvēka veselību apmēru. Gatavojoties nodarbībai, skolēni varēs tiešsaistē bez maksas noskatīties ZINOO sagatavotu lekciju par elektromagnētismu atbilstoši jaunajiem kompetenču izglītības standartiem.  Un vai jūs jau esat skolā pārrunājuši, kas tad tur īsti ir ar to "5G?"

Aicinām noskatīties nodarbības prezentācijas video!

Praktiskās klātienes nodarbības ilgums 45 minūtes. Nodarbība iespējama gan jūsu skolā, gan ZINOO centrā Rīgā, gan ZINOO centrā Cēsīs. Pieteikt nodarbību pa tel. 28391669 (darba dienās).

SKOLU EKSKURSIJAS ZINOO RĪGĀ

Skolotājiem ZINOO apmeklējums un kafija VIENMĒR BEZ MAKSAS! Jāuzrāda skolotāja apliecība. Pieteikt skolu klases vai skolēnu grupas ekskursiju ZINOO centrā Rīgā zvanot pa tel. 28391669.

Kompetenču attīstībai

Nodarbību piedāvājums, kas Latvijas skolām pieejams ar ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” finansējumu. Kopā 20 izbraukuma nodarbības jebkurā Latvijas skolā vai ZINOO centros Rīgā un Cēsīs. NODARBĪBU SARAKSTS ŠEIT!

SKOLAS SOMA

Zinātkāres centri ZINOO piedāvā nodarbības skolām programmas "Latvijas skolas soma" finansējuma ietvaros.

Nodarbības pieejamas Zinātkāres centros divās Latvijas pilsētās: Rīgā un Cēsīs.
APSKATĪT NODARBĪBU SARAKSTU UN APRAKSTUS

KARJERAS IZGLĪTĪBA

Karjeras izglītības nodarbības jebkurā Latvijas skolā ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumu.
APSKATĪT NODARBĪBU SARAKSTU UN APRAKSTUS

 .