TIEŠSAISTES NODARBĪBAS latvijas skolām ATTĀLINĀTA MĀCĪBU PROCESA NODROŠINĀŠANAI ārkārtējās situācijas laikā

INFORMĀCIJA SKOLĀM: ZINOO komanda šobrīd aktīvi strādā, lai pielāgotu populārākās ZINOO nodarbības skolām attālinātu mācību procesam. Iecerēts gan pamatskolas, gan vidusskolas vecuma skolēniem domātas nodarbības tuvākajā laikā piedāvāt tiešsaistes jeb online formātā.

Skolas, skolotāji, kuri meklē materiālus, saturu un iespējas attālinātu mācību procesa nodrošināšanai ir aicinātas sazināties ar ZINOO komandu, lai pieteiktu kādu ZINOO nodarbību attālināta mācību procesa ietvaros. Rakstiet uz [email protected]!

ZINOO komanda ir uzsākusi pārrunas ar atbildīgajām valsts institūcijām, lai nodrošinātu, ka skolas šo nodarbību apmaksai var izmantot programmas “Latvijas Skolas soma,” ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai,” kā arī ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumu.

ZINOO CENTRI UZ LAIKU SLĒGTI

Saskaņā ar Ministru Kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, Zinātkāres centrI ZINOO Rīgā un Cēsīs ir slēgti uz nenoteiktu laiku. Visi ieplānotie pasākumi un pakalpojumi ir pārcelti. Sazināties ar ZINOO komandu var, rakstot e-pastu uz adresi: [email protected]
Ar cieņu, SIA ZINOO komanda.

Zinātkāres centra ZINOO piedāvājums Latvijas skolām 2020:

nodarbības Kompetenču attīstībai

Nodarbību piedāvājums, kas Latvijas skolām pieejams ar ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” finansējumu. Kopā 20 izbraukuma nodarbības jebkurā Latvijas skolā vai ZINOO centros Rīgā un Cēsīs.
LEJUPIELĀDĒT 2019. - 2020. MĀCĪBU GADA ZINOO NODARBĪBU PIEDĀVĀJUMU SKOLĀM (PDF, 1,1 MB)

SKOLAS SOMA

Zinātkāres centri ZINOO piedāvā nodarbības skolām programmas "Latvijas skolas soma" finansējuma ietvaros.

Nodarbības pieejamas Zinātkāres centros divās Latvijas pilsētās: Rīgā un Cēsīs.
APSKATĪT NODARBĪBU SARAKSTU UN APRAKSTUS

KARJERAS IZGLĪTĪBA

Karjeras izglītības nodarbības jebkurā Latvijas skolā ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumu.
APSKATĪT NODARBĪBU SARAKSTU UN APRAKSTUS

EKSKURSIJAS SKOLĒNIEM RĪGĀ

Skolotājiem ZINOO apmeklējums un kafija VIENMĒR BEZ MAKSAS! Jāuzrāda skolotāja apliecība.

Jauna ZINOO fizikas nodarbība skolām

Pieteikt nodarbību pa tel. 28391669 - darba dienās no plkst. 12.00 - 19.00.

SIA ZINOO UN LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .