Karjeras izglītības nodarbības Latvijas skolās 2019. gadā

Izmantojamais finansējums un atbalsta programma: Eiropas sociālā fonda (ESF) projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Zinātkāres centrs ZINOO sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti piedāvā interaktīvas izbraukuma un izglītojošas izbraukuma nodarbības skolēniem ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar inženierzinātņu jomas profesijām. Papildus informācija par ESF projektu atrodama Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā.

Papildus informācija darba dienās pa tel. 25400228.

PIETEIKUMA ANKETA

ZINOO komanda sazināsies ar jums un nosūtīs cenas piedāvājumu pēc anketas aizpildīšanas.

LEJUPIELĀDĒT/ ATVĒRT NODARBĪBU TĒMU SARAKSTU KĀ PDF DOKUMENTU: ZINOO-Karjeras-izglitibas-nodarbibas-2019.pdf

Nodarbību tēmas:

 Būvniecība un arhitektūraIlgumsDalībnieku skaits
1.-3.kl.
4.-6.kl.7.-9.kl.10.-12.kl.
ZemestrīceMūsdienās, ceļot jaunas ēkas, speciālisti rūpīgi analizē to konstrukcijas, lai tās spētu izturēt dažādus laika apstākļus, ugunsgrēkus un pat dabas katastrofas. Nodarbības laikā būvēsim augstceltnes pēc dažādiem parametriem un,  simulējot zemestrīces sākšanos, pārbaudīsim to izturību.
40-60 minlīdz 30
 


Inženiera izaicinājumsInženieru cienīgs komandu izaicinājums — uzbūvēt augstāko torni ar ierobežotiem resursiem. Nodarbībā mācīsimies darboties komandā un izveidot efektīvāko stratēģiju uzdevuma atrisināšanai.40-60 min līdz 30        
 Datorzinātne, elektronika un enerģētikaIlgumsDalībnieku skaits1.-3.kl. 4.-6.kl.
7.-9.kl.10.-12.kl.
Morzes kods
Gūsim priekšstatu par komunikāciju tehnoloģijām un paši izveidosim dažādas sakaru ierīces, ar kurām varēsim sazināties, izmantojot Morzes kodu.
40-60 minlīdz 30


        
 Mehānika un aeronautikaIlgumsDalībnieku skaits
1.-3.kl. 4.-6.kl. 7.-9.kl.10.-12.kl.
Kosmiskā olaCeļojums Visumā sastāv no vairākiem vienlīdz svarīgiem posmiem, bet svarīgākais — veiksmīga piezemēšanās. Komandas uzdevums ir no dotajiem materiāliem izveidot kosmisko zondi, kas spētu veiksmīgi piezemēties, saglabājot veselu "kosmonautu" - olu.
40-60 minlīdz 30


Gaisa raķetesNav noslēpums, ka nākotnē kosmosa nozare kļūs cilvēkiem arvien pieejamāka un nozīmīgāka. Tā aptvers un iesaistīs vairākas dzīves jomas, ne tikai raķešu būvi. Nodarbībā apgūsim raķešbūves pamatus un izveidosim paši savus papīra gaisa kuģus, ar kuriem sacensties lidojumā.
40-60 minlīdz 30
        
  Ekonomika un humanitārās zinātnesIlgumsDalībnieku skaits 1.-3.kl. 4.-6.kl. 7.-9.kl.10.-12.kl.
Spēļu teorija
Aiz aizraujošām spēlēm slēpjas matemātikas teorijas, kuras saprotot iespējams sasniegt labākus rezultātus vai pat gūt uzvaru pār pretinieku. Nodarbības laikā stratēģiski domāsim un mācīsimies izmantojot spēles.
vismaz 60 minlīdz 30
        
 Materiālzinātne un ķīmijaIlgumsDalībnieku skaits 1.-3.kl. 4.-6.kl. 7.-9.kl.
10.-12.kl.
Gudrais plastilīns
Pārbaudīsim ķīmisko vielu reakcijas, gatavojot paši savu gudro plastilīnu, kuru pēc nodarbības būs iespējams paturēt sev.
40-60 minlīdz 30
LATVIJAS ZINĀTNES CENTRU APVIENĪBA

 .